Javni poziv za sudjelovanje u izradi Monografije „Sjećam se … – Svjedočanstvo jednog vremena: COVID-19 u BiH“
Zavod za javno zdravstvo Federacije Bosne i Hercegovine pokrenuo je izradu Monografije „Sjećam se … – svjedočanstvo jednog vremena: COVID-19 u Bosni i Hercegovini“, s ciljem očuvanja osobnih i profesionalnih iskustava iz razdoblja pandemije COVID-19.
Pozivaju se svi koji su na bilo koji način sudjelovali u suočavanju s pandemijom – zdravstveni djelatnici, djelatnici javnog zdravstva, članovi kriznih stožera, zaposlenici zdravstvenih i socijalnih ustanova, novinari, volonteri te druge osobe koje su svojim radom ili iskustvom bile dio tog razdoblja – da dostave svoja svjedočanstva ili dokumentarne zapise za uvrštavanje u ovu monografiju.
Monografija ima za cilj sačuvati autentična svjedočanstva i iskustva, kao trajni zapis jednog iznimno zahtjevnog vremena, namijenjen budućim generacijama.
Zainteresirani autori mogu dostaviti svoje priloge putem elektroničke pošte na adresu: monografija@zzjzfbih.ba
Detaljne upute o načinu sudjelovanja, tehničkim zahtjevima i etičkim smjernicama dostupne su u internom pozivu i obrascu za dostavu priloga:

